Svakom - Selena Verwarmde Vibrator - Lavender
€ 69,99
Gratis verzending!
Direct leverbaar
✓ Discrete verzending
✓ Neutrale naam op je bankafschrift
✓ Gratis achteraf betalen
✓ Thuisbezorgd of PostNL afhaalpunt
✓ Gratis verzending vanaf € 50,00
✓ Voor 20:00 uur besteld, morgen in huis
Klanten bekeken ook
Gemiddelde waardering van 4 van 5 sterren
- Verkrijgbaar in meerdere kleuren
- G-spot stimulatie
- Gebogen top
- Waterproof
Gemiddelde waardering van 4.5 van 5 sterren
- In meerdere kleuren verkrijgbaar
- Mini vibrator
- Stimuleert de G-spot
- Gebogen top
Gemiddelde waardering van 4.1 van 5 sterren
- G-spot stimulatie
- Makkelijk te bedienen
- Gerichte stimulatie
- Gemaakt van ABS
- Makkelijk schoon te maken
Gemiddelde waardering van 4.5 van 5 sterren
- G-spot stimulatie
- Makkelijk te bedienen
- Gerichte stimulatie
- Gemaakt van ABS
- Makkelijk schoon te maken
Gemiddelde waardering van 4.2 van 5 sterren
- Luxe vibrator
- 2 motoren
- 10 vibratie standen
- Zijdezacht, flexibel materiaal
- Eenvoudig te bedienen
Gemiddelde waardering van 4.1 van 5 sterren
- Gebogen design
- Glad, zacht materiaal
- 10 vibratiestanden
- Met stimulerende randen
Gemiddelde waardering van 4.5 van 5 sterren
- Unieke vibrator
- Geribbelde, gebogen schacht
- Gemaakt van zacht siliconen
- 10 vibratiestanden
- Makkelijk schoon te maken
Gemiddelde waardering van 4.5 van 5 sterren
- Perfect voor beginners
- Zacht siliconen
- G-spot stimulatie
- 10 verschillende vibratiestanden
- Eenvoudig te reinigen
Gemiddelde waardering van 4.5 van 5 sterren
- Perfect voor beginners
- Zacht siliconen
- G-spot stimulatie
- 10 verschillende vibratiestanden
- Eenvoudig te reinigen
Gemiddelde waardering van 4.4 van 5 sterren
- Leuke eerste vibrator
- Gebogen schacht met ribbels
- 30 vibratiestanden
- USB-oplaadbaar
- Spatwaterdicht
Gemiddelde waardering van 4.5 van 5 sterren
- Koppelvibrator
- Multifunctioneel
- 2 motoren
- Apart van elkaar te bedienen
- 3 snelheden
Gemiddelde waardering van 4.7 van 5 sterren
- Dubbele stimulatie
- Gebogen top
- Flexibele clitorisstimulator
- Zacht, glad siliconen
- Leuke eerste vibrator
- Beschrijving Ontdek de Svakom Selena: een luxe vibrator die warmte, ritme en precisie samenbrengt in één elegant ontwerp. Deze toy is ontwikkeld voor iedereen die houdt van gerichte stimulatie en een intens gevoel van controle, zowel solo als samen met een partner. Wat Selena zo bijzonder maakt, is de combinati… Meer
- Beoordelingen
Productinformatie "Svakom - Selena Verwarmde Vibrator - Lavender"
| Aantal Standen: | 6 |
|---|---|
| Batterijduur: | 60 min |
| Bediening: | Pushbutton, Smartphone App |
| Breedte: | 3.5 cm |
| EAN: | 6959633105917 |
| Geschikt glijmiddel: | Waterbasis |
| Hoogte: | 3.5 cm |
| Kleur: | Lavendel |
| Lengte: | 21 cm |
| Man/Vrouw/Unisex: | Voor Haar |
| Merk: | Svakom |
| Oplaadtijd: | 150 min |
| Stimulatie Type: | Stoten/Pulseren, Vibratie |
| Stimulatiedoel: | Clitoris, G-spot, Vagina |
| Vibratiesterkte: | Variërende trillingen |
| Vibratietype: | Variabele vibratiestanden |
| Waterproof: | Ja |
| Werkt op: | Oplaadkabel USB-C |
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Aanmelden
Altijd handig....
Gemiddelde waardering van 4.4 van 5 sterren
- In handige flacon
- 100% veilig bij latex condooms
- Geur- en kleurloos
- Neutraal van smaak
- Geschikt voor Vegans
Gemiddelde waardering van 4.3 van 5 sterren
- Veilig in gebruik
- Voordelig geprijsd
- Eenvoudig reinigen
- Voor alle toys
- Geschikt voor Vegans
Gemiddelde waardering van 4.4 van 5 sterren
- Perfect voor anaal gebruik
- 100% veilig bij latex condooms
- Geur- en kleurloos
- Neutraal van smaak
- Geschikt voor Vegans
Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren
- Reinigt de intieme zones
- Voor een schoon en fris gevoel
- Bevat Tea Tree Olie, Aloë Vera & Vitamine E
- Kalmerend en van nature antibacterieel
- 25 doekjes
Gemiddelde waardering van 4.7 van 5 sterren
- Effectieve formule
- Snel en gemakkelijk te gebruiken
- Voor alle soorten masturbators
- Langdurig
- 250 ml
Altijd handig....
Gemiddelde waardering van 4.4 van 5 sterren
- In handige flacon
- 100% veilig bij latex condooms
- Geur- en kleurloos
- Neutraal van smaak
- Geschikt voor Vegans
Gemiddelde waardering van 4.3 van 5 sterren
- Veilig in gebruik
- Voordelig geprijsd
- Eenvoudig reinigen
- Voor alle toys
- Geschikt voor Vegans
Gemiddelde waardering van 4.4 van 5 sterren
- Perfect voor anaal gebruik
- 100% veilig bij latex condooms
- Geur- en kleurloos
- Neutraal van smaak
- Geschikt voor Vegans
Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren
- Reinigt de intieme zones
- Voor een schoon en fris gevoel
- Bevat Tea Tree Olie, Aloë Vera & Vitamine E
- Kalmerend en van nature antibacterieel
- 25 doekjes
Gemiddelde waardering van 4.7 van 5 sterren
- Effectieve formule
- Snel en gemakkelijk te gebruiken
- Voor alle soorten masturbators
- Langdurig
- 250 ml